Пізнання дитиною космосу разом із Лего Космопорт

Торкнись зірок разом із конструктором нової серії 2015 року Космопорт Лего Сіті!

Космопорт Лего Сіті – не лише захоплююча іграшка, але й посібник для пізнання Космосу і його прихованих таємниць, більше товарів  із даної серії конструкторів можна знайти на сайті lvbrick.com.ua!

Якщо ти мрієш про зоряні подорожі та міжгалактичні перельоти, то цей набір саме для тебе!

Разом з Космопортом ти з головою поринеш у космічні дослідження та зробиш безліч цікавих відкриттів щодо Всесвіту та його законів!

Ти відчуєш себе справжнім астронавтом, учасником захоплюючої історії підкорення людиною космічних просторів, романтиком, що кидає в виклик смертельним небезпекам, прихованим у таємничих космічних далях!

Давай разом подивимось, який сюрприз цього разу приготував Лего для юних мрійників та фантазерів!

Почнемо з фігурок. У наборі їх 5. Це 2 астронавти у скафандрах, дівчина-дослідник та 2 члени обслуговуючого персоналу. А це значить, що ти можеш спробувати себе не лише у ролі астронавта, але й вченого-дослідника або інженера-конструктора Шатлу, розмова про який ще попереду.

Але щоб дістатися зірок бути астронавтом замало – потрібен космічний корабель і пускова транспортна платформа! Деталі для них містяться у 7 пакетиках, які ти знайдеш у наборі разом з інструкцією та наклейками!

Думаємо, що з транспортною платформою, радаром та машиною технічного обслуговування у тебе не виникне жодних труднощів  – адже у складанні вони достатньо прості, хоча й доволі масивні.

А ось із Шатлом усе набагато цікавіше. Тому для того, щоби ефективно та безпечно досліджувати космічні простори, тобі доведеться трохи розібратися у його конструкції та функціоналі.

Шатл йде у комплекті з 2 боковими твердопаливними прискорювачами та величезним паливним баком, які необхідні для виведення Шатла на орбіту. Коли Шатл досягає певної висоти, його бокові ступені відокремлюються, а останнім він скидає паливний бак, після чого виходить у відкритий Космос.        

Зверни увагу на високий ступінь деталізації двигунів Шатла та відкидні кожухи, завдяки яким у випадку аварії їх можна легко відремонтувати. Також у Шатла рухомі закрилки та шасі і наклейки з логотипами.

Знявши кабіну, побачиш панель керування та місця для астронавтів. Далі відкриємо борти вантажного відсіку, де розміщено супутник на сонячних батареях. Цей супутник треба вивести на орбіту з допомогою складеного маніпулятора, який обертається на 3600.

Ось тепер в тебе є усе необхідне для здійснення успішної космічної місії! Вмикай двигуни, підключай фантазію і стартуй у темне зоряне небо назустріч неймовірним космічним пригодам!